Čo je to Mandalive®

Mandalive® je arteterapeutický nástroj novej generácie, ktorý podporí tvoj rozvoj cez prácu s emóciami a vlastnosťami. Spája v sebe benefity vyfarbovania, mandál a práce s tieňmi do jedného unikátneho nástroja. Cez zdravé vyjadrovanie emócií a prijatie všetkých stránok osobnosti začneš svoj vnútorný potenciál využívať novým spôsobom.

Mandalive® je súbor špeciálnych mandál, ktoré predstavujú pozitívne aj negatívne emócie, vlastnosti a správanie. Sú zoradené v pároch - napríklad: hnev/pokoj, smútok/radosť, strach/odvaha. Ich vyfarbovaním získaš prístup k mentálnej energii a novým možnostiam, ktoré boli doteraz skryté v tvojom nevedomí.

Mandaly môžeš vyfarbovať v appke prstom alebo stylusom, alebo si ich môžeš vytlačiť a vyfarbovať na papieri farbičkami alebo fixkami.

Tento inovatívny prístup k osobnostného rozvoju ti pomôže získať rovnováhu a energiu, aby si žiť naozaj autentický a naplnený život.

face-mandalive

Prečo sa venovať aj negatívnym vlastnostiam a emóciám?

face-mandalive-smile

Mnohokrát sa stretávame s radou zbaviť sa všetkého negatívneho a myslieť len pozitívne. Emócie a vlastnosti, ktoré považujeme za negatívne a nevhodné, tak nevyjadrujeme a potláčame. Problémom však je, že keď ich neustále odmietame a nevenujeme im žiadnu pozornosť, nedokážeme sa od nich naozaj odpútať. Namiesto toho, aby z nášho života zmizli, skončia v nevedomí, pripravené vstupovať nám do života nepríjemným spôsobom.

Naša snaha žiť iba to, čo je pozitívne, nás padoxne ešte viac „vyhadzuje“ z rovnováhy. V skutočnosti máme oveľa viac možností a rozmerov!

Naozajstná rovnováha znamená integráciu oboch polarít (stránok) našej osobnosti. Prirodzené je žiť a vyjadrovať celé spektrum emócií a vlastností. Vtedy máme prístup k nekonečným možnostiam, ktoré vesmír ponúka. Potláčaním negatívnych emócií a vlastností sa naše možnosti obmedzia a staneme sa neautentickí.

Aj napriek tomu, že vlastnosti a emócie, ktoré potláčame, sú negatívne, majú v sebe dar v podobe mentálnej energie a kreativity. Ak sa s nimi naučíme narábať vedomým spôsobom, máme tento dar k dispozícii. A Mandalive® je vynikajúcim spôsobom, ako sa to začať učiť!

Chceš vyfarbovať Mandalive® bez appky?

Zaregistruj sa a zašleme Ti štyri mandaly priamo do Tvojej e-mailovej schránky!

Kliknutím na tlačidlo “Zaslať mandaly na e-mail” súhlasím s článkom 11 - Osobné údaje Všeobecných podmienok používania produktov Mandalive

Spoj sa s nami

dostupné pre iPhone a iPad
dostupné pre Android