Čo o nás hovoria naši klienti

Do Komunikácie som vošla prvýkrát 6 rokov dozadu, vlastnila som eventovú agentúru. Dnes som návrharka a postupne predávam svoje kabelky v rôznych kútoch sveta. Ľuba Hamarová a Komunikácia mi pomohli priblížiť sa k sebe a nájsť odvahu urobiť zmenu a robiť to, čo mám. Ďakujem❤️

Nikoleta Schick
návrhárka a stylistka značky LeTTa

Vytvoriť správny čas a správne miesto. Byť tu a teraz. Žiť vedome a plnohodnotne v práci aj súkromí. Ovládať svoj život s ľahkosťou a veľa iných praktických prostriedkov pre naplnenie svojich cieľov nájdete v Komunikacii.

Ivan Sivák
riaditeľ, Riseday Ltd.

Tréningy v Komunikácii sú najlepšou investíciou, ktorú som doteraz urobil.

Miroslav Fedor
Managing Partner, HERNWOOD

V Komunikácii som sa od Ľudí naučil účinné a efektívne techniky, ako sa sám seba pýtať správne otázky, ako správne počúvať ľudí a ako robiť dobré rozhodnutia. Techniky mi umožnili pozrieť sa na veľa vecí a aj na mňa samého z iného uhla. Prinieslo mi to veľa odpovedí a môj život sa začal pomaly a postupne meniť. A tá zmena sa mi veľmi páči. Preto vitaj, Človeče, ktorý si nespokojný, zvedavý a zmietaný pochybnosťami každodenného života. Si na dobrom mieste, prichádzaš medzi Ľudí, ktorí Ti porozumejú, lebo rozumejú tomu, čo robia. A to, čo robia a čo naučia aj Teba, naozaj funguje.

Peter Bak
BAK & PARTNERS

V Komunikácii som dostala účinný recept, ako žiť v harmónii so sebou a svojím okolím. Nekomplikovať veci, byť prítomná každú jednu minútu, učím sa tu žiť život, ktorý ma baví.

Ingrid Fedorová
majiteľka LIVINGIN

Po každom absolvovaní kurzu alebo workshopu v Komunikácii je nasledujúce ráno tak trochu ako zobudenie sa do nového sveta - keď nasledujúce ráno vstanem, tak mnohé čo mi bolo včera akési neprahľadné a nejasné, má čerstvé farby, jasné tvary a ja "zrazu" viem, ktoré rozhodnutie je pre mňa to správne a ktorý chodníček je ten môj.

Paľo Holkovič
majiteľ a riaditeľ, TECHNOKLIMA

Neskutočná trpezlivoť Ľubky a celej KOMUNIKÁCIE mi pomohla nájsť smerovanie, ktoré mi donieslo zmeny v živote a schopnosť prežívať každý okamih dneška. Ďakujem.

Beatrix Bárány
gen. riaditeľka, MZ SR

Žiť samu seba ma stále učí Komunikácia! Здравствуй я, здравствуй детство

Viktorija Kendra
majiteľka Viktorija beauty expert a Master teather Aesthetic dermopigmentation Specialist

Komunikácia mi dala nádherný dar – cestu, na ktorej som stretla samu seba. Cestu, ktorú odporúčam každému.

Anna Trnková

Workshopy sú na svetovej úrovni, plné silných zážitkov a prelomových myšlienok. Ľ. Hamarová má obdivuhodný talent. Učí nás, ako rozumieť sebe aj iným a ako odomknúť svoj potenciál v práci a aj v súkromí.

Alexander Móži
marketingový konzultant

Pád na dno svojho vnútra som zastavil až vďaka Komunikácii. S jej pomocou som zmenil pohľad na môj život. Teraz dokážem robiť veci, o ktorých sa mi v minulosti ani nesnívalo. Zažívam tým pestrosť, bohatosť a hĺbku svojho života.

Július Bugár
IT konzultant

V KOMUNIKÁCII sa učím rozumieť podstate a myslím, že tá je obsiahnutá už v samotnom názve. Rozprávať som vedela vždy, ale tu som sa naučila takým druhom a úrovniam komunikácie, o ktorých som predtým ani netušila. Začala som lepšie rozumieť ľuďom, veciam a situáciam okolo seba, ale hlavne aj sama sebe :).

Mária Bruthansová

Úspech v mojej práci závisí od toho, ako som vnútorne nastavená. Už po Polaritnom workshope, bez ďalšieho pokračovania som mala v rukách návod, ako žiť kvalitnejší a autentickejší život. Je to práca na sebe, pri ktorej vidím výsledky okamžite v súkromnej aj pracovnej oblasti a má z toho úžitok aj moje okolie. Keď porovnám svoj život pred a po, mam pocit ako by som do vtedy len spala, bola hluchá a slepá. Teraz vidím súvislosti a možnosti, ktoré som si nedokázala predstaviť. Som veľmi vďačná celej KOMUNIKÁCII za ich významnú prácu a podporu.

Linda Nyvltova
international model

Život je mystérium s pravidlami. Spoznať pravidlá mystéria je ako mať v tme lampu. V Komunikácii som tú lampu dostal aj s návodom. Takto je môj život naozaj MOJÍM ŽIVOTOM.

Ladislav Both

Svoj život občas s vtipom delím na obdobie „pred Komunikáciou‟ a po nej. Odkedy navštevujem tréningy Komunikácie a poznám Ľubu, mám pocit, že som sa doslova opäť narodila. Môj nový život sa mi veľmi páči. Je oveľa autentickejší a farebnejší. Som nesmierne vďačná, že mám príležitosť spoznávať seba pod vedením Ľuby a jej kolegov. Ovplyvnili ste všetky oblasti môjho bytia. ĎAKUJEM VÁM!

Zuzana Krchňavá

Koučing mi pomohol nájsť životné poslanie. Stal som sa skutočným priateľom samého seba, svojej rodiny a blízkych. Úspešne a ľahko napĺňam ciele nielen v osobnom, ale aj v profesijnom živote. Moje vzťahy s okolím sa výrazne zlepšili. Ďakujem KOMUNIKÁCII za to, že som sa našiel.

Peter Čaniga

Práca v Komunikácii a osobný koučing mi dali nové poznanie o mne samej, o náhlych alebo neprehľadných situáciach, o vzťahoch a celkovom dianí v živote mojom a našom. To poznanie ma mení a učí ma vedieť „vidieť“. Odporúčam každému, kto to chce tiež.

Eva Tomášová
International franchisee operational manager, Vapiano

Ak hľadáte odpovede na svoje otázky, Komunikácia je to najlepšie miesto. Ja som dostala nielen odpovede, ale aj tie správne otázky a som za ne veľmi vďačná. Zatiahla som ručnú brzdu na svojej ceste v poslednej chvíli a túto úžasnú skúsenosť prajem každému novému odvážnemu pútnikovi.

Eva Szakálová
Výkonná manažérka komunikácie a marketingu - Oresi Slovakia

Komunikácia mi dala zrozumiteľnú platformu na pochopenie vecí a situácií, ktoré sa dejú okolo mňa, výklad, čo to znamená a ako sa môžem posunúť ďalej v mojom osobnom aj pracovnom živote. Odporúčam každému, kto chce svoj život skutočne vylepšiť, skvalitniť a posunúť sa vpred.

Radoslav Marko
PPI ADHESIVE PRODUCTS

KOMUNIKÁCIA mi pomohla vykročiť na cestu objavovania a spoznávania samého seba a na cestu pochopenia, súcitu a úcty voči sebe a voči iným ľuďom. Jednoducho mi ukázala, ako môžem naozaj žiť svoj vlastný život.

Ján Seman
Country Manažér Baker Tilly Slovakia

Absolvovaním trénigov Komunikácie som začala žiť plnohodnotnejší a kvalitnejší život v súkromí, aj v kariére. Žijem život, aký chcem žiť a Komunikácia mi k tomu dala tie správne nástroje 🙂

Gabriela Semanová
COO manager, EXX SK

Jediná škola svojho druhu v Európe. Jej program Líder mi pomohol obrátiť staré hodnotové rebríčky úplne inak, rozšíriť vnímanie a vedomie na širokouhlý záber, začať nový život. 🙂

PhDr. Miloslava Zemková
historička umenia, manažérka

V Komunikácii dostanete odpovede na PREČO, dajú návod ČO S TÝM, a potešia sa s vami z VAŠICH ÚSPECHOV, keď už aj sami dokážete dobre manažovať svoj život. Prísť sem a pracovať na sebe je moja veľká životná výhra.

Lucia Fischerová
managing director max promotion

Ďakujem všetkým v KOMUNIKÁCII za to, že som dokázala otvoriť oči aj srdce. Že sa učím byť zodpovedná za svoj život a robiť veci inak. Učím sa chápať to, čo sa mi deje a vedome meniť to, čo mi bráni kráčať k mojim cieľom.

Miriam Lehocká

Komunikácia mi zmenila náhľad na môj život. Som šťastnejší, vnímavejší, uvoľnenejší a oveľa viac duchom prítomný, čo sa mi koniec koncov pozitívne odráža ako v súkromnej, tak v pracovnej rovine.

David Scherhaufer
finančný riaditeľ

Komunikácia mi dala možnosť spoznať samu seba, hoci som si predtým myslela, že sa poznám – nebola to pravda, pomohla mi pochopiť súvislosti nie len v práci, ale i v súkromnom živote.

Eva Kalužáková
riaditeľka sekcie ekonomiky a prevádzky, Centrum vedecko-technických informácií SR

Výcviky spoločnosti Komunikácia vás naučia mnohé, ale hlavne vám pomôžu k tomu, aby ste si vedeli pomôcť sami. Poskytnú vám nástroje, dajú vám do ruky kľúč či slovník, s ktorým si otvoríte dvere do vlastného hlbokého sveta a budete vedieť čítať a chápať knihu s názvom Nekonečný príbeh môjho života 🙂

Zuzana Kubovčáková
Seminár japonských štúdií, FF MU Brno

Výcvik v KOMUNIKÁCII je zbytočný...pre toho, kto čaká, že ho tam zmenia, namotivujú, dajú rýchlokurz úspechu, napravia charakter, narovnajú chrbticu, pomôžu so zlomeným srdcom alebo ťažkým detstvom. Pre všetkých, ktorí to chcú urobiť sami iba nevedia ako a sami sebe porozumieť, nie je lepšia adresa ako KOMUNIKÁCIA.

Roman Turák
IT manažér Peugeot, Citroën, DS

Vďaka tomu, čo som sa v KOMUNIKÁCII naučila, sa mi ľahšie kráča životom. Každodenné, ale aj dôležité životné situácie mi dávajú zmysel a nie som v nich stratená. Môj život má iný rozmer, vnímam ho inak. Tiež si ho inak užívam a baví ma.

Jana Johanesová
Marketing Activation Specialist, Electrolux

V čom ma ovplyvnili výcviky a koučing Komunikácie, a hlavne Ľubka? Jednoducho vo všetkom. Ako? Pri odpovedi si pomôžem citátom Carla Gustava Junga: „Celý človek je ten, kto nielen ide s Bohom, ale aj zápasí s diablom." Tu som našla Učiteľku, ktorá mi pomáha „v dobrom, aj v zlom.“ Komunikácia ma učí (a vytvorila aj úžasné pomôcky na učenie), aby som žila svoj život zodpovedne, vedomo, aby som akceptovala všetky jeho stránky. A tiež sa pozrela dovnútra, spoznala a prijala všetky svoje stránky, čiže „aby som sa stávala viac celistvou, nie dokonalou“ (to je opäť citát C. G. Junga, parafrázovaný).
Zo srdca ďakujem.

Miroslava Paľová
Marketing manažérka CRH North Danube

Spolupráca s KOMUNIKÁCIOU veľmi obohatila môj život vo všetkých jeho aspektoch. Vďaka nej sa učím kvalitnejšie a spokojnejšie žiť a to v rovine súkromnej aj pracovnej. Práca na sebe mi neustále otvára nové možnosti a to je úžasný dar 🙂

Klára Javorská
spolumajiteľka, Matching s.r.o.

KOMUNIKÁCIA mi dala jednu skvelú vec a tou je možnosť spoznať samého seba a tým pádom okolitý svet. Umožňuje mi aktívnejšie vnímať čo sa deje okolo mňa, pomohla mi zlepšiť vzťahy a nakopnúť biznis. Je to neskutočná jízda 🙂

Peter Csemez
majiteľ paravan interactive

Koučing, ktorý som absolvoval v KOMUNIKÁCII ma naučil, ako pracovať na sebe. Naučil ma pýtať sa správne otázky a hľadať odpovede na ne tam, kde vznikli - u seba. Najdôležitejšie, čo som si odniesol z mojich koučingových sedení, neboli ultimatívne pravdy alebo zázračné riešenia, ale používanie techník, ktoré mi umožňujú intenzívnejšie na sebe pracovať a pomáhajú mi tak v mojom ďalšom osobnom rozvoji. Bez toho, aby sme poznali samého seba, sú hranice našich možností obmedzené. Na koučingu som sa naučil, ako sa lepšie spoznať a ako posúvať vlastné hranice. A to nielen v profesionálnom, ale aj v súkromnom živote.

Richard Hrabovský
riaditeľ skupiny veľkých zákazníkov, Microsoft Slovensko

Veľmi užitočné, intenzívne a inšpirujúce tréningy, ktoré otvárajú netušené možnosti v práci aj osobnom živote. Považujem to za svoju najlepšiu investíciu do seba samého. Získal som nový pohľad na podstatu a dôvody vecí, ktoré „sa mi dejú“. Návod na to, ako žiť život podľa vlastných predstáv a dosahovať ciele je jednoduchý – každý z nás ho nosí v sebe. Vrelo odporúčam.

Štefan Brychta
Managing Director, Financing & Advisory, Corporate & Investment
Banking UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Novinky z oblasti rozvoja osobnosti

Sľubujeme že s vašim e-mailom budeme zaobchádzať zodpovedne.

LOGO_KOM_WEB
Sme špecialisti na osobnostný rozvoj cez spoznávanie nevedomej časti osobnosti a využívanie celého potenciálu emócií a vlastností – pozitívnych aj negatívnych. Spájame analytickú teóriu C. G. Junga, humanistickú teóriu C. R. Rogersa, najnovšie poznatky psychológie a neurovedy a tiež Zen a meditáciu tak, aby sme vám pomohli žiť naozaj naplnený a autentický život.