Corporate mandala

Zlepšite tímovú spoluprácu a výkonnosť vášho biznisu cez nástroj, ktorý vychádza zo skúseností budhistických mníchov a spája stáročiami overený princíp mandaly a korporátnu identitu.

corporate-mandala

Corporate mandala je inovatívny nástroj na zlepšenie tímovej spolupráce a výkonnosti biznisu. Zenová mníška a grafický dizajnér navrhnú pre vašu firmu unikátnu mandalu tak, aby podporovala váš biznis
a prostredníctvom symbolov adresovala vami zadefinované potreby.

Túto jedinečnú mandalu nadizajnovanú na mieru podľa aktuálnej situácie vašej firmy vyfarbuje celý tím spoločne, ale takisto s ňou môže pracovať každý člen tímu aj individuálne. Okrem teambuildingu sa môže vyfarbovať pri dôležitých udalostiach, ako je začiatok roka, nový projekt alebo prezentácia v tendri.

Pri vyfarbovaní členovia tímu voľne a intuitívne vyberajú akékoľvek farby alebo časti mandaly. Pri každom novom vyfarbovaní mandalovej predlohy sa tak vytvorí unikátny vizuál, ktorý vyjadruje kvalitu aktuálneho momentu. Práca s mandalou tiež odbúrava napätie a stres v rámci firmy.

Zlepšite tímovú spoluprácu vo vašej firme

Novinky z oblasti rozvoja osobnosti

Sľubujeme že s vašim e-mailom budeme zaobchádzať zodpovedne.

LOGO_KOM_WEB
Sme špecialisti na osobnostný rozvoj cez spoznávanie nevedomej časti osobnosti a využívanie celého potenciálu emócií a vlastností – pozitívnych aj negatívnych. Spájame analytickú teóriu C. G. Junga, humanistickú teóriu C. R. Rogersa, najnovšie poznatky psychológie a neurovedy a tiež Zen a meditáciu tak, aby sme vám pomohli žiť naozaj naplnený a autentický život.